Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.sspu.sumy.ua/handle/123456789/2268
Назва: Трансфінітні замикання
Інші назви: Transfinite Circuit
Автори: Погребний, Валерій Данилович
Pohrebnyi, Valerii Danylovych
Ключові слова: послідовність
залежність
трансфінітний
замикання
границя
sequence
dependence
transfinite
circuit
boundary
Дата публікації: 2013
Бібліографічний опис: Погребний, В. Д. Трансфінітні замикання [Текст] / В. Д. Погребний // Фізико-математична освіта : збірник наукових праць / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту, СумДПУ імені А. С. Макаренка, Фізико-математичний факультет ; редкол.: Ф. М. Лиман, С. П. Ращупкін, В. Ю. Сторіжко [та ін.]. – Суми : СумДПУ імені А. С. Макаренка, 2013. – Вип. 1 (5). – С. 53–55.
Короткий огляд (реферат): Розглядаються деякі аспекти використання трансфінітних послідовностей і транс фінітних замикань у загальній топології і функціональному аналізі. Вказується на неадекватність цих конструкцій загальним топологічним структурам.
We consider some aspects of the use of transfinite sequences and trans finite circuits in general topology and functional analysis. Specifies the inadequacy of these structures general topological structures.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repository.sspu.sumy.ua/handle/123456789/2268
Розташовується у зібраннях:Фізико-математична освіта

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Pohrebnyi V. D..pdf552,46 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.