Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.sspu.sumy.ua/handle/123456789/3252
Назва: On Finite 2-Groups With Non-Dedekind Norm of Abelian Non-Cyclic Subgroups
Інші назви: Про фінансові 2-групи з недедекінованими нормами абелійських нециклічних підгруп
Автори: Lyman, Fedir Mykolaiovych
Лиман, Федір Миколайович
Lukashova, Tetiana Dmytrivna
Лукашова, Тетяна Дмитрівна
Drushliak, Maryna Hryhorivna
Друшляк, Марина Григорівна
Ключові слова: group
norm of Abelian non-cyclic subroups
non-Dedekind group
non-metacyclic group
norm of group
група
норма абелевих нециклічних підгруп
недедекіндова група
неметациклічна група
норма групи
Дата публікації: 2016
Бібліографічний опис: Lyman, F. On Finite 2-Groups With Non-Dedekind Norm of Abelian Non-Cyclic Subgroups / F. Lyman, T. Lukashova, M. Drushlyak // Matematichni Studii. – 2016. – Vol. 26, No.1. – С. 20–28.
Короткий огляд (реферат): The authors study finite 2-groups with the cyclic center and non-metacyclic non-Dedekind norm of Ab elian non-cyclic subgroups. It is found out that such groups are cyclic or metacyclic extensions of their norms of Abelian non-cyclic subgroups. Their structure is described.
Автори вивчають скінченні 2-групи з циклічним центром та неметациклічною недедекіндовою нормою абелевих нециклічних підгруп. Встановлено, що такі групи є циклічним або метациклічним розширенням норм абелевих нециклічних підгруп. Описано будову таких груп.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repository.sspu.sumy.ua/handle/123456789/3252
Розташовується у зібраннях:Статті

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
20-28.pdf127,64 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.