Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.sspu.sumy.ua/handle/123456789/4174
Назва: Наскрізна програма практик для студентів спеціальності 014.11 Середня освіта. Фізична культура
Інші назви: Through Program of Practices for the Students of Speciality 014.11 Secondary Education. Physical Culture
Автори: Прокопова, Людмила Іванівна
Prokopova, Liudmyla Ivanivna
Лоза, Тетяна Олександрівна
Loza, Tetiana Oleksandrivna
Гвоздецька, Світлана Володимирівна
Hvozdetska, Svitlana Volodymyrivna
Рибалко, Петро Федорович
Rybalko, Petro Fedorovych
Жуков, Володимир Леонідович
Zhukov, Volodymyr Leonidovych
Ключові слова: педагогічна практика
фізична культура
молодший школярі
основна школа
старші школярі
асистентська практика
практика у ВНЗ
pedagogical practice
physical culture
junior schoolboys
basic school
senior schoolboys
assistant practice
practice
in the INSTITUTE of higher
Дата публікації: 2017
Видавництво: Суми: СумДПУ ім. А. С. Макаренка
Бібліографічний опис: Наскрізна програма практик для студентів спеціальності 014.11 Середня освіта. Фізична культура [Текст] : навчально-методичний посібник / Л. І. Прокопова, Т. О. Лоза, С. В. Гвоздецька та ін. – Суми, 2017. – 211 с.
Короткий огляд (реферат): Програма носить наскрізний характер і дає повне уявлення про систему практичної підготовки за відповідною кваліфікаційною підготовкою, формує у студентів практичні навички професійної діяльності з обраного фаху. Ключові слова: Програма передбачає планове, поетапне засвоєння студентами практичних і професійних навичок та застосування в реальних умовах теоретичних знань, отриманих при вивченні дисциплін психологічно-педагогічного та медично-біологічного циклів навчальних програм. Для кожного етапу практики програма дає рекомендації щодо оформлення звітної документації та пояснення до її упорядкування. Навчально-методичний посібник – це навчально-методичний комплекс, який розрахований на студентів, магістрантів, вчителів фізичної культури, викладачів ВНЗ, методистів.
The program carries through character and gives the complete picture of the system of practical preparation after the proper qualifying preparation, forms for students practical skills of professional activity from a select profession. Keywords: The program foresees the stage-by-stage mastering planned, the students of practical and professional skills and application in the real terms of theoretical knowledges, got at the study of disciplines psychologically pedagogical and medical-biological cycles of on-line tutorials. For each
Опис: Неперервна практика передбачає включення до систематичної педагогічної діяльності протягом усього терміну навчання у вищому педагогічному навчальному закладі наступних видів: – виробнича педагогічна практика в молодшій школі для студентів 2 курсу; – виробнича педагогічна практика у загальноосвітній школі для студентів 3 курсу спеціалізації «Фізична культура» та напряму підготовки «Спорт»; – виробнича педагогічна практика за профілем майбутньої роботи для студентів 4 курсу; – виробнича педагогічна практика у загальноосвітніх навчальних закладах для магістрів 2 курсу; – асистентська практика у ВНЗ для магістрів 2 курсу. Ця система передбачає поступове ускладнення діяльності від курсу до курсу, виходячи із цілей і завдань навчання на кожному етапі професійної підготовки, ступеня теоретичної забезпеченості і ступеня самостійності студентів у процесі діяльності, рівня підготовки та індивідуальних особливостей студентів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repository.sspu.sumy.ua/handle/123456789/4174
Розташовується у зібраннях:Навчальні видання

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Посібник Наскрізна практик 2017.docx2,23 MBMicrosoft Word XMLПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.