Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.sspu.sumy.ua/handle/123456789/798
Назва: Скінченні 2-групи з нециклічним центром та недедекіндовою нормою абелевих нециклічних підгруп
Інші назви: Finite 2-Groups With Non-Cyclic Center and Non-Dedeikind Norm of Abelian Non-Cyclic Subgroups
Автори: Лиман, Федір Миколайович
Lyman, Fedir Mykolaiovych
Лукашова, Тетяна Дмитрівна
Lukashova, Tetiana Dmytrivna
Друшляк, Марина Григорівна
Drushliak, Maryna Hryhorivna
Ключові слова: норма групи
норма нециклічних підгруп
норма абелевих нециклічних підгруп
нормалізатор
norm of group
normalizer
norm of Abelian non-cyclic subgroups
norm of non-cyclic subgroups
Дата публікації: 2012
Бібліографічний опис: Лиман, Ф. М. Скінченні 2-групи з нециклічним центром та недедекіндовою нормою абелевих нециклічних підгруп / Ф. М. Лиман, Т. Д. Лукашова, М. Г. Друшляк // Вісник Київського університету. Серія: фіз.-мат. науки. – 2012. – № 1. – С. 26–32.
Короткий огляд (реферат): Вивчаються скінченні 2-групи з недедекіндовою нормою абелевих нециклічних підгруп та нециклічним центром. Встановлюється зв`язок між нормами нециклічних та абелевих нециклічних підгруп.
We study finite 2-groups with non-Dedekind norm of Abelian non-cyclic subgroups and non-cyclic center. The relations between the norms of non-cyclic and non-cyclic Abelian subgroups are determined.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repository.sspu.sumy.ua/handle/123456789/798
Розташовується у зібраннях:Статті

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Lyman_Lukashova_Drushlyak_2012_1.pdf246,63 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.