Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.sspu.sumy.ua/handle/123456789/799
Назва: Про норму абелевих нециклічних підгруп у неперіодичних групах
Інші назви: On Norm of Abelian Non-Cyclic Subgroups in Non-Periodic Groups
Автори: Друшляк, Марина Григорівна
Drushliak, Maryna Hryhorivna
Ключові слова: група
норма абелевих нециклічних підгруп
недедекіндова група
group
non-Dedekind group
norm of Abelian non-cyclic subgroups
Дата публікації: 2009
Бібліографічний опис: Друшляк, М. Г. Про норму абелевих нециклічних підгруп у неперіодичних групах / М. Г. Друшляк // Вісник Київського університету. Серія: фіз.-мат. науки. – 2009. – № 1. – С. 14–18.
Короткий огляд (реферат): В даній роботі досліджуються властивості груп з вільною абелевою підгрупою рангу 2 залежно від властивостей норми абелевих нециклічних підгруп.
In this article the properties of groups with a free Abelian subgroup of rank 2 depending on the properties of the norm of Abelian non-cyclic subgroups are studied.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repository.sspu.sumy.ua/handle/123456789/799
Розташовується у зібраннях:Статті



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.