Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.sspu.sumy.ua/handle/123456789/799
Full metadata record
DC FieldValueLanguage
dc.contributor.authorДрушляк, Марина Григорівна-
dc.contributor.authorDrushliak, Maryna Hryhorivna-
dc.date.accessioned2017-01-10T07:57:34Z-
dc.date.available2017-01-10T07:57:34Z-
dc.date.issued2009-
dc.identifier.citationДрушляк, М. Г. Про норму абелевих нециклічних підгруп у неперіодичних групах / М. Г. Друшляк // Вісник Київського університету. Серія: фіз.-мат. науки. – 2009. – № 1. – С. 14–18.uk_UA
dc.identifier.urihttp://repository.sspu.sumy.ua/handle/123456789/799-
dc.description.abstractВ даній роботі досліджуються властивості груп з вільною абелевою підгрупою рангу 2 залежно від властивостей норми абелевих нециклічних підгруп.uk_UA
dc.description.abstractIn this article the properties of groups with a free Abelian subgroup of rank 2 depending on the properties of the norm of Abelian non-cyclic subgroups are studied.uk_UA
dc.language.isoukuk_UA
dc.subjectгрупаuk_UA
dc.subjectнорма абелевих нециклічних підгрупuk_UA
dc.subjectнедедекіндова групаuk_UA
dc.subjectgroupuk_UA
dc.subjectnon-Dedekind groupuk_UA
dc.subjectnorm of Abelian non-cyclic subgroupsuk_UA
dc.titleПро норму абелевих нециклічних підгруп у неперіодичних групахuk_UA
dc.title.alternativeOn Norm of Abelian Non-Cyclic Subgroups in Non-Periodic Groupsuk_UA
dc.typeArticleuk_UA
Appears in Collections:Статті



Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.