Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.sspu.sumy.ua/handle/123456789/801
Назва: О непериодических группах с недедекиндовой нормой абелевых нециклических подгрупп
Інші назви: On Non-Periodic Groups With Non-Dedekind Norm of Abelian Non-Cyclic Subgroups
Автори: Лиман, Федір Миколайович
Lyman, Fedir Mykolaiovych
Друшляк, Марина Григорівна
Drushliak, Maryna Hryhorivna
Ключові слова: непериодическая группа
норма абелевых нециклических подгрупп
нормализатор
норма
non-periodic group
norm
norm of Abelian non-cyclic subgroups
normalizer
Дата публікації: 2011
Бібліографічний опис: Лиман, Ф. Н. О непериодических группах с недедекиндовой нормой абелевых нециклических подгрупп / Ф. Н. Лиман, М. Г. Друшляк // Вісник Дніпропетровського університету. Серія Математика.– 2011. – Вип. 19. – № 6/1. – С. 83–97.
Короткий огляд (реферат): Изучаются непериодические группы без свободных абелевых подгрупп ранга 2, норма абелевых нециклических подгрупп которых недедекиндова.
Non-periodic groups without free Abelian subgroup of rank 2, which the norm of Abelian non-cyclic subgroups are non-Dedekind, are studied.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repository.sspu.sumy.ua/handle/123456789/801
Розташовується у зібраннях:Статті

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
stattya_Lyman_Drushlyak.pdf247,92 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.