Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.sspu.sumy.ua/handle/123456789/946
Full metadata record
DC FieldValueLanguage
dc.contributor.authorХворостiна, Юрій В'ячеславович-
dc.contributor.authorПрацьовитий, Микола Вікторович-
dc.contributor.authorKhvorostina, Yurii Viacheslavovych-
dc.contributor.authorPratsovytyi, Mykola Viktorovych-
dc.date.accessioned2017-01-27T08:39:44Z-
dc.date.available2017-01-27T08:39:44Z-
dc.date.issued2009-
dc.identifier.citationХворостіна, Ю. В. Множина неповних сум знакозмінного ряду Люрота та розподіли ймовірностей на ній [Текст] / М. В. Працьовитий, Ю. В. Хворостіна // Науковий часопис НПУ імені М. П. Драгоманова. Серія 1. Фізико-математичні науки. – Київ : НПУ імені М. П. Драгоманова, 2009. – № 10. – С.14–28.uk_UA
dc.identifier.urihttp://repository.sspu.sumy.ua/handle/123456789/946-
dc.description.abstractУ данiй роботi описано тополого-метричнi та фрактальнi властивостi множини неповних сум довiльного заданого знакозмiнного ряду Люрота. Доведено, що випадкова неповна сума заданого знакозмiнного ряду Люрота з незалежними до-данками має або чисто дискретний, або чисто сингулярний розподiл канторiвського типу. Знайдено достатнi умови, при яких функцiя розподiлу випадкової неповної суми зберiгає фрактальну розмiрнiсть.uk_UA
dc.description.abstractIn this work describes topological-metric and fractal properties of an arbitrary set of incomplete sums given alternating Lüroth series. It is proved that a random incomplete sum given alternating Lüroth series of independent plugin or a purely discrete or purely singular distribution of Cantor type. Found sufficient conditions under which the distribution function of the random incomplete sums retain fractal dimension.uk_UA
dc.language.isoukuk_UA
dc.publisherНПУ імені М. П. Драгомановаuk_UA
dc.subjectзнакозмінні ряди Люротаuk_UA
dc.subjectтополого-метричні властивостіuk_UA
dc.subjectфрактальні властивостіuk_UA
dc.subjectрозподіли ймовірностей на множині неповних сумuk_UA
dc.subjectexpansions of numbers by alternating Lüroth seriesuk_UA
dc.subjectgeometry of L-representationuk_UA
dc.subjectabsolutely continuous probability distributionuk_UA
dc.subjectsingular probability distributionuk_UA
dc.subjectLebesgue structure of probability distributionuk_UA
dc.titleМножина неповних сум знакозмінного ряду Люрота та розподіли ймовірностей на нійuk_UA
dc.title.alternativeThe Set of Incomplete Sums of Alternating Luroth Series and Probability Distributions on Ituk_UA
dc.typeArticleuk_UA
dc.udc.udc511.72uk_UA
dc.udc.udc519.21uk_UA
Appears in Collections:Статті



Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.