Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.sspu.sumy.ua/handle/123456789/967
Full metadata record
DC FieldValueLanguage
dc.contributor.authorХворостiна, Юрій В'ячеславович-
dc.contributor.authorПрацьовитий, Микола Вікторович-
dc.contributor.authorKhvorostina, Yurii Viacheslavovych-
dc.contributor.authorPratsovytyi, Mykola Viktorovych-
dc.date.accessioned2017-02-01T10:34:34Z-
dc.date.available2017-02-01T10:34:34Z-
dc.date.issued2013-
dc.identifier.citationПрацьовитий, М. В. Властивості розподілу випадкової неповної суми заданого знакозмінного ряду Люрота з незалежними коефіцієнтами / М. В. Працьовитий, Ю. В. Хворостіна // Науковий часопис НПУ імені М. П. Драгоманова. Серія 1. Фізико-математичні науки. – Київ : НПУ імені М. П. Драгоманова, 2013. – № 15. – С. 74–86.uk_UA
dc.identifier.urihttp://repository.sspu.sumy.ua/handle/123456789/967-
dc.description.abstractУ роботі досліджується випадкова величина $\tau$, яка є випадковою неповною сумою знакозмінного ряду Люрота з незалежними коефіцієнтами. Доведено критерії належності її розподілу кожному з трьох чистих лебегівських типів (чисто дискретному, чисто абсолютно неперервному і чисто сингулярно неперервному). Досліджено поведінку модуля характеристичної функції випадкової величини~$\tau$ на нескінченості. Знайдено умову, при якій функція розподілу $\tau$ зберігає фрактальну розмірність Хаусдорфа-Безиковича.uk_UA
dc.description.abstractIn the paper we study the random variable $\tau$, which is a random partial sum of the alternating Luroth series with independent coefficients. We derive necessary and sufficient conditions for distribution of random variable $\tau$ to belong to each of the three pure Lebeg's types (pure discrete, pure absolutely continuous or a pure singularly continuous). We study the behavior module characteristic function of the random variable $\tau$ to infinity. The conditions of preserving the fractal Hausdorff-Besicovitch dimension of the probability distribution function of the random variable $\tau$ are also found.uk_UA
dc.language.isoukuk_UA
dc.publisherНПУ імені М. П. Драгомановаuk_UA
dc.subjectзнакозмінний ряд Люротаuk_UA
dc.subjectalternating Luroth seriesuk_UA
dc.subjectвипадкова неповна сума (підсума) знакозмінного ряду Люротаuk_UA
dc.subjectrandom incomplete sum (subsum) of alternating Luroth seriesuk_UA
dc.subjectнескінченні згортки Бернулліuk_UA
dc.subjectinfinite Bernoulli convolutionsuk_UA
dc.subjectмодуль характеристичної функції випадкової величиниuk_UA
dc.subjectmodule characteristic function of the random variableuk_UA
dc.titleВластивості розподілу випадкової неповної суми заданого знакозмінного ряду Люрота з незалежними коефіцієнтамиuk_UA
dc.title.alternativeProperties of Random Distribution of Subsums Given Alternating Lüroth Series with Independent Coefficientsuk_UA
dc.typeArticleuk_UA
dc.udc.udc519.21uk_UA
Appears in Collections:Статті



Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.